WR-30PB-VF60-N1-R1200
JAE ElectronicsJAE Electronics
JAE Electronics
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: WR-30PB-VF60-N1-R1200
Gamintojas / Gamintojas: JAE Electronics, Inc.
Prekės aprašymas CONN PLUG 30POS VERT 0.5MM SMD
Duomenų lapai: WR-30PB-VF60-N1-R1200.pdf
  • Pranešimas
WR-30PB-VF60-N1-R1200 specifikacijos
Dalies numeris WR-30PB-VF60-N1-R1200 Gamintojas JAE Electronics
apibūdinimas CONN PLUG 30POS VERT 0.5MM SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 94795 pcs Duomenų lapas WR-30PB-VF60-N1-R1200.pdf
Serija WR RoHS statusas Tape & Reel (TR)
Eilučių skaičius 2 Pozicijų skaičius 30
Dirigentų skaičius 0.020" (0.50mm) Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 12 Weeks
Gamintojo kodas WR-30PB-VF60-N1-R1200 Ilgis - pranešimas (poravimas) 6mm, 6.5mm, 9mm
Aukštis virš valdybos 0.197" (5.00mm) funkcijos Board Guide
Išplėstas aprašymas 30 Position Connector Plug, Outer Shroud Contacts Surface Mount Gold apibūdinimas CONN PLUG 30POS VERT 0.5MM SMD