WR-30P-VF-N1-R1500
JAE ElectronicsJAE Electronics
JAE Electronics
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: WR-30P-VF-N1-R1500
Gamintojas / Gamintojas: JAE Electronics, Inc.
Prekės aprašymas CONN HEADER 0.5MM 30POS SMD
Duomenų lapai: WR-30P-VF-N1-R1500.pdf
  • Pranešimas
WR-30P-VF-N1-R1500 specifikacijos
Dalies numeris WR-30P-VF-N1-R1500 Gamintojas JAE Electronics
apibūdinimas CONN HEADER 0.5MM 30POS SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 72194 pcs Duomenų lapas WR-30P-VF-N1-R1500.pdf
Serija WR RoHS statusas Tape & Reel (TR)
Eilučių skaičius 2 Pozicijų skaičius 30
Dirigentų skaičius 0.020" (0.50mm) Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 12 Weeks
Gamintojo kodas WR-30P-VF-N1-R1500 Ilgis - pranešimas (poravimas) 4mm, 4.5mm, 7mm
Aukštis virš valdybos 0.118" (3.00mm) funkcijos -
Išplėstas aprašymas 30 Position Connector Plug, Outer Shroud Contacts Surface Mount Gold apibūdinimas CONN HEADER 0.5MM 30POS SMD