WP9-S020VAE-R300
JAE Electronics, Inc.JAE Electronics, Inc.
JAE Electronics, Inc.
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: WP9-S020VAE-R300
Gamintojas / Gamintojas: JAE Electronics, Inc.
Prekės aprašymas CONN .4 MM STACKING TYPE FPC
Duomenų lapai:
standartinė kaina (JAV doleriais)
300 pcs
  • Pranešimas
WP9-S020VAE-R300 specifikacijos
Dalies numeris WP9-S020VAE-R300 Gamintojas JAE Electronics, Inc.
Galimas kiekis 24332 pcs Duomenų lapas
Serija WP9 Pikis 0.016" (0.40mm)
Pakuotė Tape & Reel (TR) Eilučių skaičius 2
Pozicijų skaičius 20 Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Mating Stacking Heights 0.8mm
Aukštis virš valdybos 0.031" (0.80mm) funkcijos Solder Retention
Išsamus aprašymas 20 Position Connector Receptacle, Center Strip Contacts Surface Mount Gold Susisiekite su Finish Thickness 3.90µin (0.099µm)