WP6-P050VA2-R6000
JAE ElectronicsJAE Electronics
JAE Electronics
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: WP6-P050VA2-R6000
Gamintojas / Gamintojas: JAE Electronics, Inc.
Prekės aprašymas CONN RCP 0.4MM SHLD 50POS DL SMD
Duomenų lapai: WP6-P050VA2-R6000.pdf
  • Pranešimas
WP6-P050VA2-R6000 specifikacijos
Dalies numeris WP6-P050VA2-R6000 Gamintojas JAE Electronics
apibūdinimas CONN RCP 0.4MM SHLD 50POS DL SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 81242 pcs Duomenų lapas WP6-P050VA2-R6000.pdf
Serija WP6 RoHS statusas Tape & Reel (TR)
Eilučių skaičius 2 Pozicijų skaičius 50
Dirigentų skaičius 0.016" (0.40mm) Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 12 Weeks
Gamintojo kodas WP6-P050VA2-R6000 Ilgis - pranešimas (poravimas) 0.8mm
Aukštis virš valdybos 0.028" (0.71mm) funkcijos Solder Retention
Išplėstas aprašymas 50 Position Connector Plug, Outer Shroud Contacts Surface Mount Gold apibūdinimas CONN RCP 0.4MM SHLD 50POS DL SMD