WB3M200VD2
JAE Electronics, Inc.JAE Electronics, Inc.
WB3M200VD2 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: WB3M200VD2
Gamintojas / Gamintojas: JAE Electronics, Inc.
Prekės aprašymas CONN PLUG 200POS VERT 0.5MM GOLD
Duomenų lapai: WB3M200VD2.pdf
  • Pranešimas
WB3M200VD2 specifikacijos
Dalies numeris WB3M200VD2 Gamintojas JAE Electronics, Inc.
apibūdinimas CONN PLUG 200POS VERT 0.5MM GOLD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 6015 pcs Duomenų lapas WB3M200VD2.pdf
Serija WB3 Pikis 0.020" (0.50mm)
Pakuotė Tray Kiti vardai 670-2351
Eilučių skaičius 2 Pozicijų skaičius 200
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Mating Stacking Heights 4mm "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis virš valdybos 0.146" (3.70mm) funkcijos Board Guide, Solder Retention
Išsamus aprašymas 200 Position Connector Plug, Outer Shroud Contacts Surface Mount Gold Susisiekite su Finish Thickness 30.0µin (0.76µm)
Susisiekite su Finish Gold Jungties tipas Plug, Outer Shroud Contacts
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
WB3M200VD1TR800
WB3M200VD1TR800
Gamintojai: JAE Electronics
apibūdinimas: CONN PLUG PCI EXPRESS 200POS SMD
Sandelyje: 4446 pcs
parsisiųsti:
RFQ
WB34-X
WB34-X
Gamintojai: Panduit
apibūdinimas: CBL CLAMP GROUND BRONZE ROD MNT
Sandelyje: 18686 pcs
parsisiųsti: WB34-X.pdf
RFQ
WB3M200VD2T
WB3M200VD2T
Gamintojai: JAE Electronics
apibūdinimas: CONN PLUG 200POS VERT 0.5MM GOLD