PM1F050VDA
JAE Electronics, Inc.JAE Electronics, Inc.
PM1F050VDA Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: PM1F050VDA
Gamintojas / Gamintojas: JAE Electronics, Inc.
Prekės aprašymas CONN RCPT 0.8MM 50POS STR AU SMD
Duomenų lapai: PM1F050VDA.pdf
  • Pranešimas
PM1F050VDA specifikacijos
Dalies numeris PM1F050VDA Gamintojas JAE Electronics, Inc.
apibūdinimas CONN RCPT 0.8MM 50POS STR AU SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4157 pcs Duomenų lapas PM1F050VDA.pdf
Serija PM1 Pikis 0.031" (0.80mm)
Pakuotė Tray Kiti vardai 670-1093
Eilučių skaičius 2 Pozicijų skaičius 50
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Mating Stacking Heights - "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis virš valdybos - funkcijos Board Guide
Išsamus aprašymas 50 Position Connector Receptacle, Outer Shroud Contacts Surface Mount Gold Susisiekite su Finish Thickness 3.90µin (0.099µm)