| Dalies numeris | MX34R32VF1 | Gamintojas | JAE Electronics, Inc. |
|---|---|---|---|
| apibūdinimas | PIN HEADER | "Lead Free Status / RoHS" statusas | |
| Galimas kiekis | 48509 pcs | Duomenų lapas | MX34R32VF1.pdf |
| Įtampos įvertinimas | - | Nutraukimas | Solder |
| Stilius | Board to Cable/Wire | Skrudinimas | Shrouded - 4 Wall |
| Serija | MX34R | Atstumas tarp eilučių - poravimosi | 0.118" (3.00mm) |
| Pikis - poravimas | 0.087" (2.20mm) | Pakuotė | Bulk |
| Bendrasis kontaktinis ilgis | - | Kiti vardai | 670-3025 MX34R32VF1-ND |
| Darbinė temperatūra | -40°C ~ 85°C | Eilučių skaičius | 2 |
| Pakrautų pozicijų skaičius | All | Pozicijų skaičius | 32 |
| Montavimo tipas | Surface Mount | Drėgmės jautrumo lygis (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Medžiagų degumo įvertinimas | - | Mating Stacking Heights | - |
| Izoliacijos aukštis | - | Izoliacijos spalva | Black |
| Apsauga nuo įsilaužimo | - | funkcijos | Board Guide, Solder Retention |
| Tvirtinimo tipas | Locking Ramp | Išsamus aprašymas | Connector Header Surface Mount 32 position 0.087" (2.20mm) |
| Dabartinis įvertinimas | 3A | Susisiekimo tipas | Male Pin |