KX15-70KLDLE
JAE Electronics, Inc.JAE Electronics, Inc.
KX15-70KLDLE Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: KX15-70KLDLE
Gamintojas / Gamintojas: JAE Electronics, Inc.
Prekės aprašymas CONN PLUG 0.8MM 70POS R/A SMD AU
Duomenų lapai: 1.KX15-70KLDLE.pdf2.KX15-70KLDLE.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
108 pcs
  • Pranešimas
KX15-70KLDLE specifikacijos
Dalies numeris KX15-70KLDLE Gamintojas JAE Electronics, Inc.
apibūdinimas CONN PLUG 0.8MM 70POS R/A SMD AU "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 20604 pcs Duomenų lapas 1.KX15-70KLDLE.pdf2.KX15-70KLDLE.pdf
Serija KX15 Pikis 0.031" (0.80mm)
Pakuotė Tray Kiti vardai 670-1339
Eilučių skaičius 2 Pozicijų skaičius 70
Montavimo tipas Surface Mount, Right Angle Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Mating Stacking Heights - Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 14 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis virš valdybos 0.226" (5.74mm)
funkcijos Board Guide, Solder Retention Išsamus aprašymas 70 Position Connector Plug, Center Strip Contacts Surface Mount, Right Angle Gold