KX15-40KLDLE
JAE Electronics, Inc.JAE Electronics, Inc.
KX15-40KLDLE Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: KX15-40KLDLE
Gamintojas / Gamintojas: JAE Electronics, Inc.
Prekės aprašymas CONN PLUG 0.8MM 40POS R/A SMD AU
Duomenų lapai: 1.KX15-40KLDLE.pdf2.KX15-40KLDLE.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
KX15-40KLDLE specifikacijos
Dalies numeris KX15-40KLDLE Gamintojas JAE Electronics, Inc.
apibūdinimas CONN PLUG 0.8MM 40POS R/A SMD AU "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 44394 pcs Duomenų lapas 1.KX15-40KLDLE.pdf2.KX15-40KLDLE.pdf
Serija KX15 Pikis 0.031" (0.80mm)
Pakuotė Tray Kiti vardai 670-1319
KX1540KLDLE
Eilučių skaičius 2 Pozicijų skaičius 40
Montavimo tipas Surface Mount, Right Angle Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Mating Stacking Heights - Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 14 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis virš valdybos 0.226" (5.74mm)
funkcijos Board Guide, Solder Retention Išsamus aprašymas 40 Position Connector Plug, Center Strip Contacts Surface Mount, Right Angle Gold
Susisiekite su Finish Thickness 3.90µin (0.099µm) Susisiekite su Finish Gold
Jungties tipas Plug, Center Strip Contacts
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
KX15-40K6D1-E650
KX15-40K6D1-E650
Gamintojai: JAE Electronics, Inc.
apibūdinimas: CONN PLUG 0.8MM 40POS SMD GOLD
Sandelyje: 35709 pcs
parsisiųsti:
RFQ
KX15-40K8DE
KX15-40K8DE
Sandelyje: 4596 pcs
parsisiųsti: KX15-40K8DE.pdf
RFQ
KX15-40KLDL-E1000E
KX15-40KLDL-E1000E
apibūdinimas: CONN PLUG 0.8MM 40POS R/A SMD AU