KX14-40K5D-R-E1000E
JAE ElectronicsJAE Electronics
JAE Electronics
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: KX14-40K5D-R-E1000E
Gamintojas / Gamintojas: JAE Electronics, Inc.
Prekės aprašymas CONN RCPT .8MM 40POS DL SMD GOLD
Duomenų lapai: KX14-40K5D-R-E1000E.pdf
  • Pranešimas
KX14-40K5D-R-E1000E specifikacijos
Dalies numeris KX14-40K5D-R-E1000E Gamintojas JAE Electronics
apibūdinimas CONN RCPT .8MM 40POS DL SMD GOLD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 45817 pcs Duomenų lapas KX14-40K5D-R-E1000E.pdf
Serija KX14 RoHS statusas Tape & Reel (TR)
Eilučių skaičius 2 Pozicijų skaičius 40
Dirigentų skaičius 0.031" (0.80mm) Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 12 Weeks
Gamintojo kodas KX14-40K5D-R-E1000E Ilgis - pranešimas (poravimas) 7mm, 8mm, 9mm
Aukštis virš valdybos 0.258" (6.55mm) funkcijos Board Guide, Solder Retention
Išplėstas aprašymas 40 Position Connector Receptacle, Outer Shroud Contacts Surface Mount Gold apibūdinimas CONN RCPT .8MM 40POS DL SMD GOLD