JN2AW15PL1
JAE Electronics, Inc.JAE Electronics, Inc.
JN2AW15PL1 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: JN2AW15PL1
Gamintojas / Gamintojas: JAE Electronics, Inc.
Prekės aprašymas CONN RCPT HSNG MALE 15POS PNL MT
Duomenų lapai: 1.JN2AW15PL1.pdf2.JN2AW15PL1.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
24 pcs
  • Pranešimas
JN2AW15PL1 specifikacijos
Dalies numeris JN2AW15PL1 Gamintojas JAE Electronics, Inc.
apibūdinimas CONN RCPT HSNG MALE 15POS PNL MT "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4800 pcs Duomenų lapas 1.JN2AW15PL1.pdf2.JN2AW15PL1.pdf
Įveskite For Male Pins Ekranavimas Unshielded
Shell dydis, MIL - "Shell Size" - Įterpti W
"Shell" medžiaga Zinc Alloy "Shell Finish" Zinc
Serija JN2W Pakuotė Bulk
Kiti vardai 670-2424
JN2AW15PL1-ND
Orientacija N (Normal)
Darbinė temperatūra -20°C ~ 100°C Pozicijų skaičius 15
Pastaba Contacts Not Included Montavimo tipas Panel Mount
Montavimo funkcija Flange Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Medžiagų degumo įvertinimas - Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 14 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Įdėkite medžiagą Synthetic Resin
Apsauga nuo įsilaužimo IP67 - Dust Tight, Waterproof Apima -
Būsto spalva Black funkcijos -
Tvirtinimo tipas Push-Twist Išsamus aprašymas 15 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount