JN1HS10PL3
JAE Electronics, Inc.JAE Electronics, Inc.
JAE Electronics, Inc.
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: JN1HS10PL3
Gamintojas / Gamintojas: JAE Electronics, Inc.
Prekės aprašymas CONN RCPT HSG MALE 10POS INLINE
Duomenų lapai: JN1HS10PL3.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
25 pcs
  • Pranešimas
JN1HS10PL3 specifikacijos
Dalies numeris JN1HS10PL3 Gamintojas JAE Electronics, Inc.
apibūdinimas CONN RCPT HSG MALE 10POS INLINE "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5835 pcs Duomenų lapas JN1HS10PL3.pdf
Įveskite For Male Pins Ekranavimas Unshielded
Shell dydis, MIL - "Shell Size" - Įterpti S
"Shell" medžiaga Synthetic Resin "Shell Finish" -
Serija JN1 Pakuotė Tray
Orientacija N (Normal) Darbinė temperatūra -20°C ~ 125°C
Pozicijų skaičius 10 Pastaba Contacts Not Included
Montavimo tipas Free Hanging (In-Line) Montavimo funkcija -
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Medžiagų degumo įvertinimas -
Įdėkite medžiagą Synthetic Resin Apsauga nuo įsilaužimo IP67 - Dust Tight, Waterproof
Apima - Būsto spalva Black
funkcijos Backshell Tvirtinimo tipas Push-Twist
Išsamus aprašymas 10 Position Circular Connector Receptacle Housing Free Hanging (In-Line) Backshell Sujungimo veržlių medžiaga, dengimas -