JL05-6A24-52ASC-F0-R
JAE Electronics, Inc.JAE Electronics, Inc.
JAE Electronics, Inc.
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: JL05-6A24-52ASC-F0-R
Gamintojas / Gamintojas: JAE Electronics, Inc.
Prekės aprašymas CONN PLG HSG FMALE 52POS INLINE
Duomenų lapai: JL05-6A24-52ASC-F0-R.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
7 pcs
  • Pranešimas
JL05-6A24-52ASC-F0-R specifikacijos
Dalies numeris JL05-6A24-52ASC-F0-R Gamintojas JAE Electronics, Inc.
apibūdinimas CONN PLG HSG FMALE 52POS INLINE "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 1370 pcs Duomenų lapas JL05-6A24-52ASC-F0-R.pdf
Įveskite For Female Sockets Ekranavimas Unshielded
Shell dydis, MIL - "Shell Size" - Įterpti 24-52A
"Shell" medžiaga Aluminum Alloy "Shell Finish" Zinc
Serija JL05 Pakuotė Bulk
Orientacija N (Normal) Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Pozicijų skaičius 52 (51 + PE) Pastaba Contacts Not Included
Montavimo tipas Free Hanging (In-Line) Montavimo funkcija -
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Medžiagų degumo įvertinimas UL94 V-0
Įdėkite medžiagą Synthetic Resin Apsauga nuo įsilaužimo IP67 - Dust Tight, Waterproof
Apima - Būsto spalva Black
funkcijos Coupling Nut Tvirtinimo tipas Bayonet Lock
Sujungimo veržlės skersmuo 1.787" (45.40mm) Susisiekimo tipas Crimp