JL02-6B-24-B28SC-F0-R
JAE Electronics, Inc.JAE Electronics, Inc.
JAE Electronics, Inc.
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: JL02-6B-24-B28SC-F0-R
Gamintojas / Gamintojas: JAE Electronics, Inc.
Prekės aprašymas CONN PLG HSG FMALE 24POS INLINE
Duomenų lapai: JL02-6B-24-B28SC-F0-R.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
8 pcs
  • Pranešimas
JL02-6B-24-B28SC-F0-R specifikacijos
Dalies numeris JL02-6B-24-B28SC-F0-R Gamintojas JAE Electronics, Inc.
apibūdinimas CONN PLG HSG FMALE 24POS INLINE "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 1420 pcs Duomenų lapas JL02-6B-24-B28SC-F0-R.pdf
Įveskite For Female Sockets Ekranavimas Unshielded
Shell dydis, MIL - "Shell Size" - Įterpti 24-B28
"Shell" medžiaga Metal "Shell Finish" -
Serija JL02 Pakuotė Bulk
Orientacija Keyed Darbinė temperatūra -55°C ~ 85°C
Pozicijų skaičius 24 Pastaba Contacts Not Included
Montavimo tipas Free Hanging (In-Line) Montavimo funkcija -
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Medžiagų degumo įvertinimas UL94 V-0
Įdėkite medžiagą - Apsauga nuo įsilaužimo -
Apima - Būsto spalva Black
funkcijos Backshell, Coupling Nut Tvirtinimo tipas Threaded
Išsamus aprašymas 24 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Backshell, Coupling Nut Sujungimo veržlių medžiaga, dengimas -
Sujungimo veržlės skersmuo 1.720" (43.70mm) Susisiekimo tipas Crimp