IL-FPR-28S-HF-N1-R3000
JAE Electronics, Inc.JAE Electronics, Inc.
JAE Electronics, Inc.
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: IL-FPR-28S-HF-N1-R3000
Gamintojas / Gamintojas: JAE Electronics, Inc.
Prekės aprašymas CONN FPC BOTTOM 28POS 0.50MM R/A
Duomenų lapai: 1.IL-FPR-28S-HF-N1-R3000.pdf2.IL-FPR-28S-HF-N1-R3000.pdf
  • Pranešimas
IL-FPR-28S-HF-N1-R3000 specifikacijos
Dalies numeris IL-FPR-28S-HF-N1-R3000 Gamintojas JAE Electronics, Inc.
apibūdinimas CONN FPC BOTTOM 28POS 0.50MM R/A "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4907 pcs Duomenų lapas 1.IL-FPR-28S-HF-N1-R3000.pdf2.IL-FPR-28S-HF-N1-R3000.pdf
Įtampos įvertinimas 50V Nutraukimas Solder
Serija IL-FPR Pikis 0.020" (0.50mm)
Pakuotė Tape & Reel (TR) Kiti vardai Q5157380AZ
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C Pozicijų skaičius 28
Montavimo tipas Surface Mount, Right Angle Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Poravimosi ciklas - Medžiagų degumo įvertinimas UL94 V-0
Locking Feature Slide Lock "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Būsto medžiaga Polyphenylene Sulfide (PPS), Glass Filled Būsto spalva Black
Aukštis virš valdybos 0.075" (1.90mm) Flat Flex tipo FPC
funkcijos Zero Insertion Force (ZIF) FFC, FCB storis 0.30mm
Išsamus aprašymas 28 Position FPC Connector Contacts, Bottom 0.020" (0.50mm) Surface Mount, Right Angle Dabartinis įvertinimas 0.5A per Contact