FI-XB30SRL-HF11-R3000
JAE Electronics, Inc.JAE Electronics, Inc.
FI-XB30SRL-HF11-R3000 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: FI-XB30SRL-HF11-R3000
Gamintojas / Gamintojas: JAE Electronics, Inc.
Prekės aprašymas CONN RCPT 1MM 30POS R/A SMD
Duomenų lapai: 1.FI-XB30SRL-HF11-R3000.pdf2.FI-XB30SRL-HF11-R3000.pdf3.FI-XB30SRL-HF11-R3000.pdf
  • Pranešimas
FI-XB30SRL-HF11-R3000 specifikacijos
Dalies numeris FI-XB30SRL-HF11-R3000 Gamintojas JAE Electronics, Inc.
apibūdinimas CONN RCPT 1MM 30POS R/A SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Įtampos įvertinimas 200V Nutraukimas Solder
Stilius Board to Cable/Wire Serija FI-X
Atstumas tarp eilučių - poravimosi - Pikis - poravimas 0.039" (1.00mm)
Pakuotė Tape & Reel (TR) Darbinė temperatūra -40°C ~ 80°C
Eilučių skaičius 1 Pakrautų pozicijų skaičius All
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Medžiagų degumo įvertinimas UL94 V-0
Mating Stacking Heights - "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Izoliacinė medžiaga Plastic Izoliacijos aukštis -
Izoliacijos spalva Black Apsauga nuo įsilaužimo -
funkcijos Grounding Pins, Shielded, Solder Retention Tvirtinimo tipas Friction Lock
Išsamus aprašymas 30 Position Receptacle Connector 0.039" (1.00mm) Board Cutout, Bottom Mount, Surface Mount, Right Angle, Reverse Mount Gold Dabartinis įvertinimas 1A per Contact