FI-X30SSL-HF-R2500
JAE Electronics, Inc.JAE Electronics, Inc.
FI-X30SSL-HF-R2500 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: FI-X30SSL-HF-R2500
Gamintojas / Gamintojas: JAE Electronics, Inc.
Prekės aprašymas CONN RCPT 1MM 30POS R/A SMD
Duomenų lapai: 1.FI-X30SSL-HF-R2500.pdf2.FI-X30SSL-HF-R2500.pdf3.FI-X30SSL-HF-R2500.pdf
  • Pranešimas
FI-X30SSL-HF-R2500 specifikacijos
Dalies numeris FI-X30SSL-HF-R2500 Gamintojas JAE Electronics, Inc.
apibūdinimas CONN RCPT 1MM 30POS R/A SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Įtampos įvertinimas 200V Nutraukimas Solder
Stilius Board to Cable/Wire Serija FI-X
Atstumas tarp eilučių - poravimosi - Pikis - poravimas 0.039" (1.00mm)
Pakuotė Tape & Reel (TR) Kiti vardai 670-1219-2
Darbinė temperatūra -40°C ~ 80°C Eilučių skaičius 1
Pakrautų pozicijų skaičius All Pozicijų skaičius 30
Montavimo tipas Surface Mount, Right Angle Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Medžiagų degumo įvertinimas UL94 V-0 Mating Stacking Heights -
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Izoliacinė medžiaga Plastic
Izoliacijos aukštis 0.091" (2.30mm) Izoliacijos spalva Beige
Apsauga nuo įsilaužimo - funkcijos Grounding Pins, Shielded, Solder Retention
Tvirtinimo tipas Friction Lock Išsamus aprašymas 30 Position Receptacle Connector 0.039" (1.00mm) Surface Mount, Right Angle Gold
Dabartinis įvertinimas 1A per Contact Susisiekimo tipas Non-Gendered