FI-TD50SB-E-R1500
JAE Electronics, Inc.JAE Electronics, Inc.
JAE Electronics, Inc.
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: FI-TD50SB-E-R1500
Gamintojas / Gamintojas: JAE Electronics, Inc.
Prekės aprašymas CONN RCPT 1.25MM 50POS SMD
Duomenų lapai:
  • Pranešimas
FI-TD50SB-E-R1500 specifikacijos
Dalies numeris FI-TD50SB-E-R1500 Gamintojas JAE Electronics, Inc.
apibūdinimas CONN RCPT 1.25MM 50POS SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5129 pcs Duomenų lapas
Įtampos įvertinimas - Nutraukimas Solder
Stilius Board to Cable/Wire Serija FI-D
Atstumas tarp eilučių - poravimosi - Pikis - poravimas 0.050" (1.27mm)
Pakuotė Tape & Reel (TR) Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C
Eilučių skaičius 1 Pakrautų pozicijų skaičius All
Pozicijų skaičius 50 Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Medžiagų degumo įvertinimas UL94 V-0
Mating Stacking Heights 4.5mm "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Izoliacinė medžiaga Thermoplastic Izoliacijos aukštis 0.110" (2.79mm)
Izoliacijos spalva Black Apsauga nuo įsilaužimo -
funkcijos Board Guide, Pick and Place, Solder Retention Tvirtinimo tipas Latch Holder
Išsamus aprašymas 50 Position Receptacle Connector 0.050" (1.27mm) Surface Mount Gold Dabartinis įvertinimas 0.5A per Contact
Susisiekimo tipas Center Strip Contact Kontaktinė forma -
Kontaktinė medžiaga Copper Alloy Susisiekimo trukmė - pranešimas -
Susisiekite su Finish - paštu Tin Susisiekite su Finish - poravimosi Gold
Jungties tipas Receptacle Programos General Purpose
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
FI-TD50SB-E
FI-TD50SB-E
Gamintojai: JAE Electronics, Inc.
apibūdinimas: CONN RCPT 50POS VERT 0.5MM