FI-RE41S-VF-R1300
JAE Electronics, Inc.JAE Electronics, Inc.
FI-RE41S-VF-R1300 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: FI-RE41S-VF-R1300
Gamintojas / Gamintojas: JAE Electronics, Inc.
Prekės aprašymas CONN RCPT 0.5MM 41 POS
Duomenų lapai: 1.FI-RE41S-VF-R1300.pdf2.FI-RE41S-VF-R1300.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
FI-RE41S-VF-R1300 specifikacijos
Dalies numeris FI-RE41S-VF-R1300 Gamintojas JAE Electronics, Inc.
apibūdinimas CONN RCPT 0.5MM 41 POS "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 58587 pcs Duomenų lapas 1.FI-RE41S-VF-R1300.pdf2.FI-RE41S-VF-R1300.pdf
Įtampos įvertinimas - Nutraukimas Solder
Stilius Board to Cable/Wire Serija FI-R
Atstumas tarp eilučių - poravimosi - Pikis - poravimas 0.020" (0.50mm)
Pakuotė Original-Reel® Kiti vardai 670-2388-6
Darbinė temperatūra -40°C ~ 80°C Eilučių skaičius 1
Pakrautų pozicijų skaičius All Pozicijų skaičius 41
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Medžiagų degumo įvertinimas UL94 V-0 Mating Stacking Heights 10.1mm, 16.1mm
Izoliacinė medžiaga Plastic Izoliacijos aukštis 0.183" (4.65mm)
Izoliacijos spalva - Apsauga nuo įsilaužimo -
funkcijos Shielded, Solder Retention Tvirtinimo tipas Latch Holder
Išsamus aprašymas 41 Position Receptacle Connector 0.020" (0.50mm) Surface Mount Gold Dabartinis įvertinimas 0.8A per Contact