FI-RE31S-HF-R1500
JAE Electronics, Inc.JAE Electronics, Inc.
FI-RE31S-HF-R1500 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: FI-RE31S-HF-R1500
Gamintojas / Gamintojas: JAE Electronics, Inc.
Prekės aprašymas CONN RCPT 31POS 0.5MM R/A SMD
Duomenų lapai: 1.FI-RE31S-HF-R1500.pdf2.FI-RE31S-HF-R1500.pdf3.FI-RE31S-HF-R1500.pdf
  • Pranešimas
FI-RE31S-HF-R1500 specifikacijos
Dalies numeris FI-RE31S-HF-R1500 Gamintojas JAE Electronics, Inc.
apibūdinimas CONN RCPT 31POS 0.5MM R/A SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Įtampos įvertinimas - Nutraukimas Solder
Stilius Board to Cable/Wire Serija FI-R
Atstumas tarp eilučių - poravimosi - Pikis - poravimas 0.020" (0.50mm)
Pakuotė Tape & Reel (TR) Kiti vardai 670-2996-2
FI-RE31S-HF-R1500-ND
Darbinė temperatūra -40°C ~ 80°C Eilučių skaičius 1
Pakrautų pozicijų skaičius All Pozicijų skaičius 31
Montavimo tipas Surface Mount, Right Angle Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Medžiagų degumo įvertinimas UL94 V-0 Mating Stacking Heights -
Izoliacinė medžiaga Plastic Izoliacijos aukštis 0.148" (3.75mm)
Izoliacijos spalva - Apsauga nuo įsilaužimo -
funkcijos Shielded, Solder Retention Tvirtinimo tipas Latch Holder
Išsamus aprašymas 31 Position Receptacle Connector 0.020" (0.50mm) Surface Mount, Right Angle Gold Dabartinis įvertinimas 0.8A per Contact