FI-NXB40SL-HF10-R3000
JAE Electronics, Inc.JAE Electronics, Inc.
FI-NXB40SL-HF10-R3000 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: FI-NXB40SL-HF10-R3000
Gamintojas / Gamintojas: JAE Electronics, Inc.
Prekės aprašymas CONN RCPT 40POS HS PCB BOTTOM
Duomenų lapai: FI-NXB40SL-HF10-R3000.pdf
  • Pranešimas
FI-NXB40SL-HF10-R3000 specifikacijos
Dalies numeris FI-NXB40SL-HF10-R3000 Gamintojas JAE Electronics, Inc.
apibūdinimas CONN RCPT 40POS HS PCB BOTTOM "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5265 pcs Duomenų lapas FI-NXB40SL-HF10-R3000.pdf
Įtampos įvertinimas 200V Nutraukimas Solder
Stilius Board to Cable/Wire Serija FI-NX
Atstumas tarp eilučių - poravimosi - Pikis - poravimas 0.031" (0.80mm)
Pakuotė Tape & Reel (TR) Kiti vardai 670-2460-2
FINXB40SLHF10R3000
Darbinė temperatūra -40°C ~ 80°C Eilučių skaičius 1
Pakrautų pozicijų skaičius All Pozicijų skaičius 40
Montavimo tipas Board Cutout, Surface Mount, Right Angle Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Medžiagų degumo įvertinimas UL94 V-0 Mating Stacking Heights -
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Izoliacinė medžiaga Plastic
Izoliacijos aukštis - Izoliacijos spalva Beige
Apsauga nuo įsilaužimo - funkcijos Shielded, Solder Retention
Tvirtinimo tipas Friction Lock Išsamus aprašymas 40 Position Receptacle Connector 0.031" (0.80mm) Board Cutout, Surface Mount, Right Angle Gold
Dabartinis įvertinimas 0.5A per Contact Susisiekimo tipas Female Blade Socket