FI-JW40S-VF16-R100
JAE Electronics, Inc.JAE Electronics, Inc.
JAE Electronics, Inc.
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: FI-JW40S-VF16-R100
Gamintojas / Gamintojas: JAE Electronics, Inc.
Prekės aprašymas CONN RECPT 0.3MM FINE COAX 40POS
Duomenų lapai: FI-JW40S-VF16-R100.pdf
  • Pranešimas
FI-JW40S-VF16-R100 specifikacijos
Dalies numeris FI-JW40S-VF16-R100 Gamintojas JAE Electronics, Inc.
apibūdinimas CONN RECPT 0.3MM FINE COAX 40POS "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5599 pcs Duomenų lapas FI-JW40S-VF16-R100.pdf
Įtampos įvertinimas 50V Nutraukimas Solder
Stilius Board to Cable/Wire Serija FI-JW
Atstumas tarp eilučių - poravimosi - Pikis - poravimas 0.012" (0.30mm)
Pakuotė Tape & Reel (TR) Kiti vardai 670-2507-2
FIJW40SVF16R100
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C Eilučių skaičius 1
Pakrautų pozicijų skaičius All Pozicijų skaičius 40
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Medžiagų degumo įvertinimas UL94 V-0 Mating Stacking Heights 1.65mm
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Izoliacinė medžiaga Plastic
Izoliacijos aukštis 0.063" (1.60mm) Izoliacijos spalva Black
Apsauga nuo įsilaužimo - funkcijos Grounding Pins, Pick and Place, Solder Retention
Tvirtinimo tipas Friction Lock Išsamus aprašymas 40 Position Receptacle Connector 0.012" (0.30mm) Surface Mount Gold
Dabartinis įvertinimas 0.25A per Contact Susisiekimo tipas Non-Gendered