FI-JT40S-HF10-R3000
JAE Electronics, Inc.JAE Electronics, Inc.
FI-JT40S-HF10-R3000 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: FI-JT40S-HF10-R3000
Gamintojas / Gamintojas: JAE Electronics, Inc.
Prekės aprašymas CONN RCPT 40POS BRD-CABLE COAX
Duomenų lapai: 1.FI-JT40S-HF10-R3000.pdf2.FI-JT40S-HF10-R3000.pdf
  • Pranešimas
FI-JT40S-HF10-R3000 specifikacijos
Dalies numeris FI-JT40S-HF10-R3000 Gamintojas JAE Electronics, Inc.
apibūdinimas CONN RCPT 40POS BRD-CABLE COAX "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5395 pcs Duomenų lapas 1.FI-JT40S-HF10-R3000.pdf2.FI-JT40S-HF10-R3000.pdf
Įtampos įvertinimas - Nutraukimas Solder
Stilius Board to Cable/Wire Serija FI-JT
Atstumas tarp eilučių - poravimosi - Pikis - poravimas 0.016" (0.40mm)
Pakuotė Tape & Reel (TR) Kiti vardai 670-2459-2
FIJT40SHF10R3000
Darbinė temperatūra - Eilučių skaičius 1
Pakrautų pozicijų skaičius All Pozicijų skaičius 40
Montavimo tipas Surface Mount, Right Angle Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Medžiagų degumo įvertinimas - Mating Stacking Heights -
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Izoliacinė medžiaga Plastic
Izoliacijos aukštis 0.039" (1.00mm) Izoliacijos spalva Black
Apsauga nuo įsilaužimo - funkcijos Solder Retention
Tvirtinimo tipas Friction Lock Išsamus aprašymas 40 Position Receptacle Connector 0.016" (0.40mm) Surface Mount, Right Angle Gold