FI-JP40S-VF10-R300
JAE Electronics, Inc.JAE Electronics, Inc.
FI-JP40S-VF10-R300 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: FI-JP40S-VF10-R300
Gamintojas / Gamintojas: JAE Electronics, Inc.
Prekės aprašymas 0.25MM 40POS FINE COAX RECEPT
Duomenų lapai: FI-JP40S-VF10-R300.pdf
  • Pranešimas
FI-JP40S-VF10-R300 specifikacijos
Dalies numeris FI-JP40S-VF10-R300 Gamintojas JAE Electronics, Inc.
apibūdinimas 0.25MM 40POS FINE COAX RECEPT "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5724 pcs Duomenų lapas FI-JP40S-VF10-R300.pdf
Įtampos įvertinimas - Nutraukimas Solder
Stilius Board to Cable/Wire Serija FI-JP
Atstumas tarp eilučių - poravimosi - Pikis - poravimas 0.010" (0.25mm)
Pakuotė Tape & Reel (TR) Kiti vardai 670-2500-2
FIJP40SVF10R300
Darbinė temperatūra - Eilučių skaičius 1
Pakrautų pozicijų skaičius All Pozicijų skaičius 40
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Medžiagų degumo įvertinimas UL94 V-0 Mating Stacking Heights 1.08mm
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Izoliacinė medžiaga Plastic
Izoliacijos aukštis 0.042" (1.06mm) Izoliacijos spalva Black
Apsauga nuo įsilaužimo - funkcijos Pick and Place, Solder Retention
Tvirtinimo tipas Friction Lock Išsamus aprašymas 40 Position Receptacle Connector 0.010" (0.25mm) Surface Mount Gold