FG2S033JA1
JAE Electronics, Inc.JAE Electronics, Inc.
JAE Electronics, Inc.
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: FG2S033JA1
Gamintojas / Gamintojas: JAE Electronics, Inc.
Prekės aprašymas CONN FPC 33POS 0.2MM
Duomenų lapai:
  • Pranešimas
FG2S033JA1 specifikacijos
Dalies numeris FG2S033JA1 Gamintojas JAE Electronics, Inc.
apibūdinimas CONN FPC 33POS 0.2MM "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4392 pcs Duomenų lapas
Įtampos įvertinimas 50V Nutraukimas Solder
Serija FG2 Pikis 0.079" (2.00mm)
Pakuotė Bulk Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C
Pozicijų skaičius 33 Montavimo tipas Surface Mount, Right Angle
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Poravimosi ciklas 20
Medžiagų degumo įvertinimas UL94 V-0 Locking Feature Rotary Lock
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Būsto medžiaga Synthetic Resin
Būsto spalva Beige Aukštis virš valdybos 0.047" (1.20mm)
Flat Flex tipo FPC funkcijos Low Insertion Force (LIF)
FFC, FCB storis 0.20mm Išsamus aprašymas 33 Position FPC Connector Contacts, Bottom 0.079" (2.00mm) Surface Mount, Right Angle
Dabartinis įvertinimas 0.35A per Contact Kontaktinė medžiaga Copper Alloy