FA5S024HP1
JAE Electronics, Inc.JAE Electronics, Inc.
FA5S024HP1 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: FA5S024HP1
Gamintojas / Gamintojas: JAE Electronics, Inc.
Prekės aprašymas CONN FPC BOTTOM 24POS 0.50MM R/A
Duomenų lapai: 1.FA5S024HP1.pdf2.FA5S024HP1.pdf3.FA5S024HP1.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
  • Pranešimas
FA5S024HP1 specifikacijos
Dalies numeris FA5S024HP1 Gamintojas JAE Electronics, Inc.
apibūdinimas CONN FPC BOTTOM 24POS 0.50MM R/A "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 12126 pcs Duomenų lapas 1.FA5S024HP1.pdf2.FA5S024HP1.pdf3.FA5S024HP1.pdf
Įtampos įvertinimas 50V Nutraukimas Solder
Serija FA5 Pikis 0.020" (0.50mm)
Pakuotė Tray Kiti vardai 670-2186
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C Pozicijų skaičius 24
Montavimo tipas Surface Mount, Right Angle Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Poravimosi ciklas 20 Medžiagų degumo įvertinimas UL94 V-0
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 14 Weeks Locking Feature Flip Lock
Būsto spalva Black Aukštis virš valdybos 0.057" (1.45mm)
Flat Flex tipo FPC funkcijos Solder Retention, Zero Insertion Force (ZIF)
FFC, FCB storis 0.30mm Išsamus aprašymas 24 Position FPC Connector Contacts, Bottom 0.020" (0.50mm) Surface Mount, Right Angle
Dabartinis įvertinimas 0.8A per Contact Kontaktinė medžiaga Copper Alloy