FA5B050HP2
JAE Electronics, Inc.JAE Electronics, Inc.
JAE Electronics, Inc.
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: FA5B050HP2
Gamintojas / Gamintojas: JAE Electronics, Inc.
Prekės aprašymas CONN FPC BOTTOM 50POS 0.50MM SMD
Duomenų lapai: FA5B050HP2.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
205 pcs
  • Pranešimas
FA5B050HP2 specifikacijos
Dalies numeris FA5B050HP2 Gamintojas JAE Electronics, Inc.
apibūdinimas CONN FPC BOTTOM 50POS 0.50MM SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 34887 pcs Duomenų lapas FA5B050HP2.pdf
Įtampos įvertinimas 50V Nutraukimas Solder
Serija FA5 Pikis 0.020" (0.50mm)
Pakuotė Tray Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C
Pozicijų skaičius 50 Montavimo tipas Board Edge, Cutout
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Poravimosi ciklas 20
Medžiagų degumo įvertinimas UL94 V-0 Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 14 Weeks
Locking Feature Flip Lock "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Būsto medžiaga Liquid Crystal Polymer (LCP), Glass Filled Būsto spalva Black
Aukštis virš valdybos - Flat Flex tipo FPC
funkcijos Solder Retention, Zero Insertion Force (ZIF) FFC, FCB storis 0.30mm
Išsamus aprašymas 50 Position FPC Connector Contacts, Bottom 0.020" (0.50mm) Board Edge, Cutout Dabartinis įvertinimas 0.8A per Contact