DX07S024XJ1R1100
JAE Electronics, Inc.JAE Electronics, Inc.
DX07S024XJ1R1100 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: DX07S024XJ1R1100
Gamintojas / Gamintojas: JAE Electronics, Inc.
Prekės aprašymas CONN RCPT USB3.1 TYPEC SMD R/A
Duomenų lapai: 1.DX07S024XJ1R1100.pdf2.DX07S024XJ1R1100.pdf3.DX07S024XJ1R1100.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
DX07S024XJ1R1100 specifikacijos
Dalies numeris DX07S024XJ1R1100 Gamintojas JAE Electronics, Inc.
Įtampa - Įvertinta 20V Nutraukimas Solder
Specifikacijos USB 3.1 (USB 3.1 Gen 2, Superspeed+) Ekranavimas Shielded
Korpusas / ekranuojanti medžiaga Steel, Stainless Serija DX07
Pakuotė Cut Tape (CT) Kiti vardai 670-2848-1
Darbinė temperatūra -30°C ~ 80°C Poros skaičius 1
Kontaktų skaičius 24 Montavimo tipas Surface Mount, Right Angle; Through Hole
Montavimo funkcija Horizontal Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Poravimosi ciklas 10000 Medžiagų degumo įvertinimas -
Izoliacijos spalva Black Apsauga nuo įsilaužimo -
Lytis Receptacle funkcijos Board Guide
Išsamus aprašymas USB - C USB 3.1 (USB 3.1 Gen 2, Superspeed+) Receptacle Connector 24 Position Surface Mount, Right Angle; Through Hole Dabartinis įvertinimas 0.25A, 1.25A