DP1RD20JS5R350
JAE Electronics, Inc.JAE Electronics, Inc.
JAE Electronics, Inc.
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: DP1RD20JS5R350
Gamintojas / Gamintojas: JAE Electronics, Inc.
Prekės aprašymas CONN DISPLAYPORT 1.1A SMD R/A
Duomenų lapai:
  • Pranešimas
DP1RD20JS5R350 specifikacijos
Dalies numeris DP1RD20JS5R350 Gamintojas JAE Electronics, Inc.
apibūdinimas CONN DISPLAYPORT 1.1A SMD R/A "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5276 pcs Duomenų lapas
Įtampa - Įvertinta - Nutraukimas Solder
Specifikacijos Display Port 1.1a Ekranavimas -
Korpusas / ekranuojanti medžiaga Copper Alloy Serija DP1
Pakuotė Tape & Reel (TR) Darbinė temperatūra -20°C ~ 85°C
Poros skaičius 1 Kontaktų skaičius 20
Montavimo tipas Surface Mount, Right Angle Montavimo funkcija Horizontal
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Poravimosi ciklas 10000
Medžiagų degumo įvertinimas UL94 V-0 "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Izoliacijos spalva Black Apsauga nuo įsilaužimo -
Lytis Receptacle funkcijos -
Išsamus aprašymas DisplayPort Display Port 1.1a Receptacle Connector 20 Position Surface Mount, Right Angle Dabartinis įvertinimas 0.5A per Contact