DP1R020JQ1
JAE Electronics, Inc.JAE Electronics, Inc.
JAE Electronics, Inc.
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: DP1R020JQ1
Gamintojas / Gamintojas: JAE Electronics, Inc.
Prekės aprašymas CONN RCPT 20POS RT ANG TOP MNT
Duomenų lapai: 1.DP1R020JQ1.pdf2.DP1R020JQ1.pdf
  • Pranešimas
DP1R020JQ1 specifikacijos
Dalies numeris DP1R020JQ1 Gamintojas JAE Electronics, Inc.
apibūdinimas CONN RCPT 20POS RT ANG TOP MNT "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4453 pcs Duomenų lapas 1.DP1R020JQ1.pdf2.DP1R020JQ1.pdf
Įtampa - Įvertinta - Nutraukimas Solder
Specifikacijos Display Port 1.1a Ekranavimas -
Korpusas / ekranuojanti medžiaga Copper Alloy Serija DP1
Pakuotė Tray Kiti vardai 670-2429
Darbinė temperatūra -20°C ~ 85°C Poros skaičius 1
Kontaktų skaičius 20 Montavimo tipas Surface Mount, Right Angle; Through Hole
Montavimo funkcija Horizontal Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Poravimosi ciklas 10000 Medžiagų degumo įvertinimas -
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Izoliacijos spalva -
Apsauga nuo įsilaužimo - Lytis Receptacle
funkcijos Board Guide Išsamus aprašymas DisplayPort Display Port 1.1a Receptacle Connector 20 Position Surface Mount, Right Angle; Through Hole
Dabartinis įvertinimas 0.5A per Contact Susisiekite su Finish Gold
Jungties tipas DisplayPort
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
DP1RD20JQ1R400
DP1RD20JQ1R400
Gamintojai: JAE Electronics, Inc.
apibūdinimas: CONN RCPT 20POS R/A TOP MT GOLD