X9C503SZT1
IntersilIntersil
Intersil
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: X9C503SZT1
Gamintojas / Gamintojas: Intersil
Prekės aprašymas IC XDCP 100-TAP 50K EE 8-SOIC
Duomenų lapai: X9C503SZT1.pdf
  • Pranešimas
X9C503SZT1 specifikacijos
Dalies numeris X9C503SZT1 Gamintojas Intersil
Galimas kiekis 34354 pcs Duomenų lapas X9C503SZT1.pdf
Įtampa - tiekimas 5V Tolerancija ±20%
Temperatūros koeficientas (tipas) ±300 ppm/°C Taper Linear
Tiekėjo prietaisų paketas 8-SOIC Serija XDCP™
Atsparumas - valytuvas (omai) (tipai) 40 Atsparumas (omai) 50k
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Darbinė temperatūra 0°C ~ 70°C Kotrų skaičius 100
Grandinių skaičius 1 Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Atminties tipas Non-Volatile Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 7 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Sąsaja Up/Down (U/D, INC, CS)
funkcijos - Išsamus aprašymas Digital Potentiometer 50k Ohm 1 Circuit 100 Taps Up/Down (U/D, INC, CS) Interface 8-SOIC