X9C303S8I-2.7
IntersilIntersil
Intersil
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: X9C303S8I-2.7
Gamintojas / Gamintojas: Intersil
Prekės aprašymas IC XDCP 100-TAP 32K EE 8-SOIC
Duomenų lapai: X9C303S8I-2.7.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
X9C303S8I-2.7 specifikacijos
Dalies numeris X9C303S8I-2.7 Gamintojas Intersil
Galimas kiekis 4394 pcs Duomenų lapas X9C303S8I-2.7.pdf
Įtampa - tiekimas ±2.7 V ~ 5.5 V Tolerancija ±15%
Temperatūros koeficientas (tipas) ±400 ppm/°C Taper Logarithmic
Tiekėjo prietaisų paketas 8-SOIC Serija XDCP™
Atsparumas - valytuvas (omai) (tipai) 40 Atsparumas (omai) 32k
Pakuotė Tube Paketas / dėžutė 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C Kotrų skaičius 100
Grandinių skaičius 1 Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Atminties tipas Non-Volatile "Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant
Sąsaja Up/Down (U/D, INC, CS) funkcijos -
Išsamus aprašymas Digital Potentiometer 32k Ohm 1 Circuit 100 Taps Up/Down (U/D, INC, CS) Interface 8-SOIC Konfigūracija Potentiometer