X9429YV14Z-2.7T1
IntersilIntersil
X9429YV14Z-2.7T1 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: X9429YV14Z-2.7T1
Gamintojas / Gamintojas: Intersil
Prekės aprašymas IC XDCP SGL 64-TAP 2.5K 14-TSSOP
Duomenų lapai: X9429YV14Z-2.7T1.pdf
  • Pranešimas
X9429YV14Z-2.7T1 specifikacijos
Dalies numeris X9429YV14Z-2.7T1 Gamintojas Intersil
Galimas kiekis 4569 pcs Duomenų lapas X9429YV14Z-2.7T1.pdf
Įtampa - tiekimas 2.7 V ~ 5.5 V Tolerancija ±20%
Temperatūros koeficientas (tipas) ±300 ppm/°C Taper Linear
Tiekėjo prietaisų paketas 14-TSSOP Serija XDCP™
Atsparumas - valytuvas (omai) (tipai) 400 Atsparumas (omai) 2.5k
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė 14-TSSOP (0.173", 4.40mm Width)
Darbinė temperatūra 0°C ~ 70°C Kotrų skaičius 64
Grandinių skaičius 1 Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Atminties tipas Non-Volatile "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Sąsaja I²C funkcijos Selectable Address
Išsamus aprašymas Digital Potentiometer 2.5k Ohm 1 Circuit 64 Taps I²C Interface 14-TSSOP Konfigūracija Potentiometer