X9428YS16Z-2.7
IntersilIntersil
X9428YS16Z-2.7 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: X9428YS16Z-2.7
Gamintojas / Gamintojas: Intersil
Prekės aprašymas IC DGTL POT 2K 1CH 16SOIC
Duomenų lapai: X9428YS16Z-2.7.pdf
  • Pranešimas
X9428YS16Z-2.7 specifikacijos
Dalies numeris X9428YS16Z-2.7 Gamintojas Intersil
Galimas kiekis 4091 pcs Duomenų lapas X9428YS16Z-2.7.pdf
Įtampa - tiekimas ±2.7 V ~ 5.5 V Tolerancija ±20%
Temperatūros koeficientas (tipas) ±300 ppm/°C Taper Linear
Tiekėjo prietaisų paketas 16-SOIC Serija XDCP™
Atsparumas - valytuvas (omai) (tipai) 150 Atsparumas (omai) 2.5k
Pakuotė Tube Paketas / dėžutė 16-SOIC (0.295", 7.50mm Width)
Darbinė temperatūra 0°C ~ 70°C Kotrų skaičius 64
Sąsaja I²C funkcijos Selectable Address
Išsamus aprašymas Digital Potentiometer 2.5k Ohm 1 Circuit 64 Taps I²C Interface 16-SOIC Konfigūracija Potentiometer