X9410WV24-2.7
IntersilIntersil
Intersil
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: X9410WV24-2.7
Gamintojas / Gamintojas: Intersil
Prekės aprašymas IC DCP DUAL 10K 64TP 24TSSOP
Duomenų lapai: X9410WV24-2.7.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
X9410WV24-2.7 specifikacijos
Dalies numeris X9410WV24-2.7 Gamintojas Intersil
Galimas kiekis 4638 pcs Duomenų lapas X9410WV24-2.7.pdf
Įtampa - tiekimas ±2.7 V ~ 5.5 V Tolerancija ±20%
Temperatūros koeficientas (tipas) ±300 ppm/°C Taper Linear
Tiekėjo prietaisų paketas 24-TSSOP Serija XDCP™
Atsparumas - valytuvas (omai) (tipai) 150 Atsparumas (omai) 10k
Pakuotė Tube Paketas / dėžutė 24-TSSOP (0.173", 4.40mm Width)
Darbinė temperatūra 0°C ~ 70°C Kotrų skaičius 64
Sąsaja SPI funkcijos Selectable Address
Išsamus aprašymas Digital Potentiometer 10k Ohm 2 Circuit 64 Taps SPI Interface 24-TSSOP Konfigūracija Potentiometer