X9401WV24I-2.7
Produkto peržiūra
Dalies numeris: X9401WV24I-2.7
Gamintojas / Gamintojas: Intersil
Prekės aprašymas IC DCP QUAD 10K 64TP 24TSSOP
Duomenų lapai: X9401WV24I-2.7.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
X9401WV24I-2.7 specifikacijos
Dalies numeris X9401WV24I-2.7 Gamintojas Intersil
Galimas kiekis 5136 pcs Duomenų lapas X9401WV24I-2.7.pdf
Įtampa - tiekimas 2.7 V ~ 5.5 V Tolerancija ±20%
Temperatūros koeficientas (tipas) ±300 ppm/°C Taper Linear
Tiekėjo prietaisų paketas 24-TSSOP Serija XDCP™
Atsparumas - valytuvas (omai) (tipai) 150 Atsparumas (omai) 10k
Pakuotė Tube Paketas / dėžutė 24-TSSOP (0.173", 4.40mm Width)
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C Kotrų skaičius 64
Grandinių skaičius 4 Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 3 (168 Hours)
Atminties tipas Non-Volatile "Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant
Sąsaja SPI funkcijos Selectable Address
Išsamus aprašymas Digital Potentiometer 10k Ohm 4 Circuit 64 Taps SPI Interface 24-TSSOP Konfigūracija Potentiometer