X9401WS24IZ-2.7T1
Produkto peržiūra
Dalies numeris: X9401WS24IZ-2.7T1
Gamintojas / Gamintojas: Intersil
Prekės aprašymas IC POT DGTL QUAD 10K OHM 24-SOIC
Duomenų lapai: X9401WS24IZ-2.7T1.pdf
  • Pranešimas
X9401WS24IZ-2.7T1 specifikacijos
Dalies numeris X9401WS24IZ-2.7T1 Gamintojas Intersil
apibūdinimas IC POT DGTL QUAD 10K OHM 24-SOIC "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 14830 pcs Duomenų lapas X9401WS24IZ-2.7T1.pdf
Įtampa - tiekimas 2.7 V ~ 5.5 V Tolerancija ±20%
Temperatūros koeficientas (tipas) ±300 ppm/°C Taper Linear
Tiekėjo prietaisų paketas 24-SOIC Serija XDCP™
Atsparumas - valytuvas (omai) (tipai) 150 Atsparumas (omai) 10k
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė 24-SOIC (0.295", 7.50mm Width)
Kiti vardai X9401WS24IZ-2.7T1TR Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C
Kotrų skaičius 64 Grandinių skaičius 4
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 3 (168 Hours) Atminties tipas Non-Volatile
Sąsaja SPI funkcijos Selectable Address
Išsamus aprašymas Digital Potentiometer 10k Ohm 4 Circuit 64 Taps SPI Interface 24-SOIC Konfigūracija Potentiometer