X9400WV24Z-2.7
Produkto peržiūra
Dalies numeris: X9400WV24Z-2.7
Gamintojas / Gamintojas: Intersil
Prekės aprašymas IC XDCP QUAD 64-TAP 10K 24-TSSOP
Duomenų lapai: X9400WV24Z-2.7.pdf
  • Pranešimas
X9400WV24Z-2.7 specifikacijos
Dalies numeris X9400WV24Z-2.7 Gamintojas Intersil
Galimas kiekis 5431 pcs Duomenų lapas X9400WV24Z-2.7.pdf
Įtampa - tiekimas ±2.7 V ~ 5.5 V Tolerancija ±20%
Temperatūros koeficientas (tipas) ±300 ppm/°C Taper Linear
Tiekėjo prietaisų paketas 24-TSSOP Serija XDCP™
Atsparumas - valytuvas (omai) (tipai) 150 Atsparumas (omai) 10k
Pakuotė Tube Paketas / dėžutė 24-TSSOP (0.173", 4.40mm Width)
Darbinė temperatūra 0°C ~ 70°C Kotrų skaičius 64
Grandinių skaičius 4 Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 3 (168 Hours)
Atminties tipas Non-Volatile "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Sąsaja SPI funkcijos Selectable Address
Išsamus aprašymas Digital Potentiometer 10k Ohm 4 Circuit 64 Taps SPI Interface 24-TSSOP Konfigūracija Potentiometer