X9317ZS8IZ-2.7
Produkto peržiūra
Dalies numeris: X9317ZS8IZ-2.7
Gamintojas / Gamintojas: Intersil
Prekės aprašymas IC POT DGTL 1K OHM 8-SOIC
Duomenų lapai: X9317ZS8IZ-2.7.pdf
  • Pranešimas
X9317ZS8IZ-2.7 specifikacijos
Dalies numeris X9317ZS8IZ-2.7 Gamintojas Intersil
apibūdinimas IC POT DGTL 1K OHM 8-SOIC "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4018 pcs Duomenų lapas X9317ZS8IZ-2.7.pdf
Įtampa - tiekimas 2.7 V ~ 5.5 V Tolerancija ±20%
Temperatūros koeficientas (tipas) ±300 ppm/°C Taper Linear
Tiekėjo prietaisų paketas 8-SOIC Serija XDCP™
Atsparumas - valytuvas (omai) (tipai) 400 Atsparumas (omai) 1k
Pakuotė Tube Paketas / dėžutė 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C Kotrų skaičius 100
Grandinių skaičius 1 Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Atminties tipas Non-Volatile "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Sąsaja Up/Down (U/D, INC, CS) funkcijos -
Išsamus aprašymas Digital Potentiometer 1k Ohm 1 Circuit 100 Taps Up/Down (U/D, INC, CS) Interface 8-SOIC Konfigūracija Potentiometer