X9317ZM8-2.7T1
IntersilIntersil
X9317ZM8-2.7T1 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: X9317ZM8-2.7T1
Gamintojas / Gamintojas: Intersil
Prekės aprašymas IC XDCP SGL 100TAP 1K 8-MSOP
Duomenų lapai: X9317ZM8-2.7T1.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
X9317ZM8-2.7T1 specifikacijos
Dalies numeris X9317ZM8-2.7T1 Gamintojas Intersil
Galimas kiekis 5982 pcs Duomenų lapas X9317ZM8-2.7T1.pdf
Įtampa - tiekimas 2.7 V ~ 5.5 V Tolerancija ±20%
Temperatūros koeficientas (tipas) ±300 ppm/°C Taper Linear
Tiekėjo prietaisų paketas 8-MSOP Serija XDCP™
Atsparumas - valytuvas (omai) (tipai) 400 Atsparumas (omai) 1k
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width)
Darbinė temperatūra 0°C ~ 70°C Kotrų skaičius 100
Išsamus aprašymas Digital Potentiometer 1k Ohm 1 Circuit 100 Taps Up/Down (U/D, INC, CS) Interface 8-MSOP Konfigūracija Potentiometer