X9317WV8I-2.7T2
IntersilIntersil
Intersil
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: X9317WV8I-2.7T2
Gamintojas / Gamintojas: Intersil
Prekės aprašymas IC XDCP SGL 100TAP 10K 8-TSSOP
Duomenų lapai: X9317WV8I-2.7T2.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
X9317WV8I-2.7T2 specifikacijos
Dalies numeris X9317WV8I-2.7T2 Gamintojas Intersil
Galimas kiekis 5384 pcs Duomenų lapas X9317WV8I-2.7T2.pdf
Įtampa - tiekimas 2.7 V ~ 5.5 V Tolerancija ±20%
Temperatūros koeficientas (tipas) ±300 ppm/°C Taper Linear
Tiekėjo prietaisų paketas 8-TSSOP Serija XDCP™
Atsparumas - valytuvas (omai) (tipai) 400 Atsparumas (omai) 10k
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė 8-TSSOP (0.173", 4.40mm Width)
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C Kotrų skaičius 100
Išsamus aprašymas Digital Potentiometer 10k Ohm 1 Circuit 100 Taps Up/Down (U/D, INC, CS) Interface 8-TSSOP Konfigūracija Potentiometer