X9315UMI-2.7T2
IntersilIntersil
X9315UMI-2.7T2 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: X9315UMI-2.7T2
Gamintojas / Gamintojas: Intersil
Prekės aprašymas IC XDCP 32-TAP 50K 3WIRE 8-MSOP
Duomenų lapai: X9315UMI-2.7T2.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
X9315UMI-2.7T2 specifikacijos
Dalies numeris X9315UMI-2.7T2 Gamintojas Intersil
Galimas kiekis 5305 pcs Duomenų lapas X9315UMI-2.7T2.pdf
Įtampa - tiekimas 2.7 V ~ 5.5 V Tolerancija ±20%
Temperatūros koeficientas (tipas) ±300 ppm/°C Taper Linear
Tiekėjo prietaisų paketas 8-MSOP Serija XDCP™
Atsparumas - valytuvas (omai) (tipai) 400 Atsparumas (omai) 50k
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width)
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C Kotrų skaičius 32
Grandinių skaičius 1 Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 3 (168 Hours)
Atminties tipas Non-Volatile "Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant
Sąsaja Up/Down (U/D, INC, CS) funkcijos -
Išsamus aprašymas Digital Potentiometer 50k Ohm 1 Circuit 32 Taps Up/Down (U/D, INC, CS) Interface 8-MSOP Konfigūracija Potentiometer