X93156WM8IZ-2.7T1
IntersilIntersil
X93156WM8IZ-2.7T1 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: X93156WM8IZ-2.7T1
Gamintojas / Gamintojas: Intersil
Prekės aprašymas IC POT DGTL 12.5K OHM 8-MSOP
Duomenų lapai: X93156WM8IZ-2.7T1.pdf
  • Pranešimas
X93156WM8IZ-2.7T1 specifikacijos
Dalies numeris X93156WM8IZ-2.7T1 Gamintojas Intersil
apibūdinimas IC POT DGTL 12.5K OHM 8-MSOP "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5239 pcs Duomenų lapas X93156WM8IZ-2.7T1.pdf
Įtampa - tiekimas 2.7 V ~ 5.5 V Tolerancija ±25%
Temperatūros koeficientas (tipas) ±35 ppm/°C Taper Linear
Tiekėjo prietaisų paketas 8-MSOP Serija XDCP™
Atsparumas - valytuvas (omai) (tipai) 1100 (Max) Atsparumas (omai) 12.5k
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width)
Kiti vardai X93156WM8IZ-2.7T1TR Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C
Kotrų skaičius 32 Grandinių skaičius 1
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 2 (1 Year) Atminties tipas Non-Volatile
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Sąsaja Up/Down (U/D, INC, CS)
funkcijos - Išsamus aprašymas Digital Potentiometer 12.5k Ohm 1 Circuit 32 Taps Up/Down (U/D, INC, CS) Interface 8-MSOP