X9269UV24-2.7T1
Produkto peržiūra
Dalies numeris: X9269UV24-2.7T1
Gamintojas / Gamintojas: Intersil
Prekės aprašymas IC XDCP DUAL 256TAP 50K 24-TSSOP
Duomenų lapai: X9269UV24-2.7T1.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
X9269UV24-2.7T1 specifikacijos
Dalies numeris X9269UV24-2.7T1 Gamintojas Intersil
Galimas kiekis 4799 pcs Duomenų lapas X9269UV24-2.7T1.pdf
Įtampa - tiekimas 2.7 V ~ 5.5 V Tolerancija ±20%
Temperatūros koeficientas (tipas) ±300 ppm/°C Taper Linear
Tiekėjo prietaisų paketas 24-TSSOP Serija XDCP™
Atsparumas - valytuvas (omai) (tipai) 300 (Max) Atsparumas (omai) 50k
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė 24-TSSOP (0.173", 4.40mm Width)
Darbinė temperatūra 0°C ~ 70°C Kotrų skaičius 256
Grandinių skaičius 2 Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Atminties tipas Non-Volatile "Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant
Sąsaja I²C funkcijos Selectable Address
Išsamus aprašymas Digital Potentiometer 50k Ohm 2 Circuit 256 Taps I²C Interface 24-TSSOP Konfigūracija Potentiometer