X9269US24IZ-2.7
Produkto peržiūra
Dalies numeris: X9269US24IZ-2.7
Gamintojas / Gamintojas: Intersil
Prekės aprašymas IC XDCP DUAL 256TAP 50K 24-SOIC
Duomenų lapai: X9269US24IZ-2.7.pdf
  • Pranešimas
X9269US24IZ-2.7 specifikacijos
Dalies numeris X9269US24IZ-2.7 Gamintojas Intersil
Galimas kiekis 4358 pcs Duomenų lapas X9269US24IZ-2.7.pdf
Įtampa - tiekimas 2.7 V ~ 5.5 V Tolerancija ±20%
Temperatūros koeficientas (tipas) ±300 ppm/°C Taper Linear
Tiekėjo prietaisų paketas 24-SOIC Serija XDCP™
Atsparumas - valytuvas (omai) (tipai) 300 (Max) Atsparumas (omai) 50k
Pakuotė Tube Paketas / dėžutė 24-SOIC (0.295", 7.50mm Width)
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C Kotrų skaičius 256
Grandinių skaičius 2 Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 5 (48 Hours)
Atminties tipas Non-Volatile "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Sąsaja I²C funkcijos Selectable Address
Išsamus aprašymas Digital Potentiometer 50k Ohm 2 Circuit 256 Taps I²C Interface 24-SOIC Konfigūracija Potentiometer