X9259TS24Z-2.7T1
Produkto peržiūra
Dalies numeris: X9259TS24Z-2.7T1
Gamintojas / Gamintojas: Intersil
Prekės aprašymas IC XDCP QUAD 256TAP 100K 24-SOIC
Duomenų lapai: X9259TS24Z-2.7T1.pdf
  • Pranešimas
X9259TS24Z-2.7T1 specifikacijos
Dalies numeris X9259TS24Z-2.7T1 Gamintojas Intersil
Galimas kiekis 4580 pcs Duomenų lapas X9259TS24Z-2.7T1.pdf
Įtampa - tiekimas 2.7 V ~ 5.5 V Tolerancija ±20%
Temperatūros koeficientas (tipas) ±300 ppm/°C Taper Linear
Tiekėjo prietaisų paketas 24-SOIC Serija XDCP™
Atsparumas - valytuvas (omai) (tipai) 300 (Max) Atsparumas (omai) 100k
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė 24-SOIC (0.295", 7.50mm Width)
Darbinė temperatūra 0°C ~ 70°C Kotrų skaičius 256
Grandinių skaičius 4 Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 3 (168 Hours)
Atminties tipas Non-Volatile "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Sąsaja I²C funkcijos Selectable Address
Išsamus aprašymas Digital Potentiometer 100k Ohm 4 Circuit 256 Taps I²C Interface 24-SOIC Konfigūracija Potentiometer