X9252YV24IZ-2.7
Produkto peržiūra
Dalies numeris: X9252YV24IZ-2.7
Gamintojas / Gamintojas: Intersil
Prekės aprašymas IC POT DGTL QUAD 24-TSSOP
Duomenų lapai: X9252YV24IZ-2.7.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
62 pcs
124 pcs
558 pcs
  • Pranešimas
X9252YV24IZ-2.7 specifikacijos
Dalies numeris X9252YV24IZ-2.7 Gamintojas Intersil
Galimas kiekis 18267 pcs Duomenų lapas X9252YV24IZ-2.7.pdf
Įtampa - tiekimas 2.7 V ~ 5.5 V Tolerancija ±20%
Temperatūros koeficientas (tipas) ±300 ppm/°C Taper Linear
Tiekėjo prietaisų paketas 24-TSSOP Serija XDCP™
Atsparumas - valytuvas (omai) (tipai) 50 Atsparumas (omai) 2.8k
Pakuotė Tube Paketas / dėžutė 24-TSSOP (0.173", 4.40mm Width)
Kiti vardai X9252YV24IZ27 Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C
Kotrų skaičius 256 Grandinių skaičius 4
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 3 (168 Hours) Atminties tipas Non-Volatile
Sąsaja I²C, Up/Down (U/D, CS) funkcijos Selectable Address
Išsamus aprašymas Digital Potentiometer 2.8k Ohm 4 Circuit 256 Taps I²C, Up/Down (U/D, CS) Interface 24-TSSOP Konfigūracija Potentiometer