X9252TV24-2.7
IntersilIntersil
Intersil
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: X9252TV24-2.7
Gamintojas / Gamintojas: Intersil
Prekės aprašymas IC DCP QUAD 100K 256TAP 24-TSSOP
Duomenų lapai: X9252TV24-2.7.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
X9252TV24-2.7 specifikacijos
Dalies numeris X9252TV24-2.7 Gamintojas Intersil
Galimas kiekis 5303 pcs Duomenų lapas X9252TV24-2.7.pdf
Įtampa - tiekimas 2.7 V ~ 5.5 V Tolerancija ±20%
Temperatūros koeficientas (tipas) ±300 ppm/°C Taper Linear
Tiekėjo prietaisų paketas 24-TSSOP Serija XDCP™
Atsparumas - valytuvas (omai) (tipai) 50 Atsparumas (omai) 100k
Pakuotė Tube Paketas / dėžutė 24-TSSOP (0.173", 4.40mm Width)
Darbinė temperatūra 0°C ~ 70°C Kotrų skaičius 256
Grandinių skaičius 4 Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 3 (168 Hours)
Atminties tipas Non-Volatile "Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant
Sąsaja I²C funkcijos Selectable Address
Išsamus aprašymas Digital Potentiometer 100k Ohm 4 Circuit 256 Taps I²C Interface 24-TSSOP Konfigūracija Potentiometer