X9251US24Z-2.7
Produkto peržiūra
Dalies numeris: X9251US24Z-2.7
Gamintojas / Gamintojas: Intersil
Prekės aprašymas IC XDCP QUAD 256TAP 50K 24-SOIC
Duomenų lapai: X9251US24Z-2.7.pdf
  • Pranešimas
X9251US24Z-2.7 specifikacijos
Dalies numeris X9251US24Z-2.7 Gamintojas Intersil
Galimas kiekis 5359 pcs Duomenų lapas X9251US24Z-2.7.pdf
Įtampa - tiekimas 2.7 V ~ 5.5 V Tolerancija ±20%
Temperatūros koeficientas (tipas) ±300 ppm/°C Taper Linear
Tiekėjo prietaisų paketas 24-SOIC Serija XDCP™
Atsparumas - valytuvas (omai) (tipai) 300 (Max) Atsparumas (omai) 50k
Pakuotė Tube Paketas / dėžutė 24-SOIC (0.295", 7.50mm Width)
Darbinė temperatūra 0°C ~ 70°C Kotrų skaičius 256
Grandinių skaičius 4 Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 3 (168 Hours)
Atminties tipas Non-Volatile "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Sąsaja SPI funkcijos Selectable Address
Išsamus aprašymas Digital Potentiometer 50k Ohm 4 Circuit 256 Taps SPI Interface 24-SOIC Konfigūracija Potentiometer