X9250UV24IZ-2.7
Produkto peržiūra
Dalies numeris: X9250UV24IZ-2.7
Gamintojas / Gamintojas: Intersil
Prekės aprašymas IC XDCP QUAD 256TP 50K 24-TSSOP
Duomenų lapai: X9250UV24IZ-2.7.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
248 pcs
  • Pranešimas
X9250UV24IZ-2.7 specifikacijos
Dalies numeris X9250UV24IZ-2.7 Gamintojas Intersil
Galimas kiekis 6735 pcs Duomenų lapas X9250UV24IZ-2.7.pdf
Įtampa - tiekimas ±2.7 V ~ 5.5 V Tolerancija ±20%
Temperatūros koeficientas (tipas) ±300 ppm/°C Taper Linear
Tiekėjo prietaisų paketas 24-TSSOP Serija XDCP™
Atsparumas - valytuvas (omai) (tipai) 150 Atsparumas (omai) 50k
Pakuotė Tube Paketas / dėžutė 24-TSSOP (0.173", 4.40mm Width)
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C Kotrų skaičius 256
Grandinių skaičius 4 Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 5 (48 Hours)
Atminties tipas Non-Volatile Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 17 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Sąsaja SPI
funkcijos Selectable Address Išsamus aprašymas Digital Potentiometer 50k Ohm 4 Circuit 256 Taps SPI Interface 24-TSSOP